Yhteystiedot

Satakunnan ammattikorkeakoulu, SAMK-kampus Rauma

Jos yritykselläsi on projektityö vailla tekijöitä, akatemiasta löydät innokkaat ja luotettavat toteuttajat!

Ota yhteyttä, niin jutellaan lisää:

Akatemian vetäjät

Yhteystiedot

Teppo Lundell
Akatemian vetäjä
teppo.lundell@samk.fi
Puh. 044 710 3531

Yhteystiedot

Kalle Toivonen
Akatemian projektikoordinaattori
kalle.e.toivonen@samk.fi
Puh. 044 710 3069

Veronica Ohvo
Akatemian assistentti
tt.akatemia@samk.fi

Asiantuntijat

Yhteystiedot

Riitta Tempakka
Osaamisaluejohtaja, logistiikka ja meriteknologia
riitta.tempakka@samk.fi
Puh. 044 710 3639

Yhteystiedot

Johanna Rastas-Tuominen
Asiantuntija
Tuotantotalous ja -tekniikka, Logistiikka
johanna.rastas-tuominen@samk.fi
Puh. 044 710 3250

Yhteystiedot

Katri Kesti
Asiantuntija
Logistiikka
katri.kesti@samk.fi
Puh. 044 710 3810

Yhteystiedot

Daniela Tanhua
Asiantuntija
International Business, SCM
daniela.tanhua@samk.fi
Puh. 044 710 3540

Yhteystiedot

Niko Kandelin
Asiantuntija
Tuotantotalous
niko.kandelin@samk.fi
Puh. 044 710 3605

Yhteystiedot

Vesa Rosenqvist
Asiantuntija
Tuotantotalous ja -tekniikka
vesa.rosenqvist@samk.fi
Puh. 044 710 3579

Yhteystiedot

Arto Keskinen
Asiantuntija
Taloushallinto
arto.keskinen@samk.fi
Puh. 044 710 3515

Yhteystiedot

Marina Wikman
Asiantuntija
International Business
marina.wikman@samk.fi
Puh. 044 710 3504

Yhteystiedot

Johanna Ventelä
Asiantuntija
Digitaalinen markkinointi ja verkkokauppa
johanna.ventela@samk.fi
Puh. 044 710 3812

Seuraa meitä sosiaalisessa mediassa

Vieritä ylös